Menu

HP LaserJet M630h MFP

630h 630h bmcanon
Siyah baskı hızı:Normal: Dakikada 57 sayfaya kadar Baskı teknolojisiLazer Baskı kalitesi siyah (en iyi)1200 x 1200 dpi'ye kadar Yazdırma dilleri HP PCL 6HP PCL 5c (HP PCL 5c sürücüsüyalnızca Web'de mevcuttur)HP postscript düzey 3 emülasyonuyerel PDF yazdırma (v 1.7)Apple AirPrint™20,3 cm SVGA 800 x 600 çözünürlüklü hareket destekli kapasitif dokunmatik ekran HP ePrint yeteneğiEvet Mobil baskı yeteneğiHP ePrint, Apple AirPrint™, Mobil Uygulamalar, isteğe bağlı Dokunarak Baskı, isteğe bağlı Kablosuz Doğrudan baskı, Dokunarak Kimlik DoğrulamaYüksek Hızlı USB 2.0 bağlantı noktasıYerleşik Gigabit Ethernet 10/100/1000Base-TX ağ bağlantı noktası Ağa bağlanmaya hazırStandart (yerleşik Gigabit Ethernet) Bellek, standart1,5 GB (sistem belleği)Sabit diskStandart, minimum 320 GB HP Yüksek Performanslı Tarama dosyası biçimiDijital Gönderme: PDF, JPEG, TIFF, MTIFF, XPS, PDF/A; Kolay erişilir USB'ye tarama: PDF, JPEG, TIFF, MTIFF, XPS, PDF/A Tarama çözünürlüğü, optikEn fazla 600 dpi Tarama boyutu (masaüstü), maksimum216 x 356 mm Tarama boyutu (OBB), maksimum216 x 356 mm Tarama boyutu (OBB), minimum68 x 148 mm Tarama hızı (normal, A4)Dakikada maksimum 60 (siyah beyaz) ve 45 (renkli) sayfa 13 Önerilen aylık tarama hacmi14.250 - 23.750 Çift taraflı ADF taramaEvet, tek geçişli ADF çift taraflı baskı Otomatik belge besleyici kapasitesiStandart, 100 yaprak Dijital gönderim standardı özellikleri E-postaya Tarama; Ağ klasörüne kaydetme; Save-to-USB sürücüsü; FTP'ye gönderme; Yerel Ağ Faksına gönderme; Internet Faksına gönderme; Yerel Adres Defteri; SSL üzerinden SMTP Dosya biçimleri, desteklenen Dijital Gönderme: PDF, JPEG, TIFF, MTIFF, XPS, PDF/AKolay erişilebilir USB'ye tarama: PDF, JPEG, TIFF, MTIFF, XPS, PDF/AKolay erişilebilir USB'den yazdırma: PDF, PS, Print Ready dosyalar (.prn, .pcl, .cht) Kopya hızı (normal)Siyah: Dakikada 57 kopyaya kadar 6 Kopya çözünürlüğü (siyah metin)En fazla 600x600 dpi (düz yatak), 300x600 dpi (ADF) Kopya Çözünürlüğü (renkli metin ve grafikler)En fazla 600x600 dpi (düz yatak), 300x600 dpi (ADF) Fotokopi küçültme / büyütme ayarları%25-400 Kopya sayısı, maksimum9999 kopyaya kadar

Ek Bilgi

  • Tür: Çok Fonksiyonlu Yazıcı
  • Kiralama: Evet

5 yorum

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık

Kiralık Fotokopi Makinaları, Bm Canon | Fotokopi Makinası Kiralama Hizmetlerinde

BM Canon 1996 yılından bu yana ofis makineleri sektöründe hizmet vermektedir.

Gelişen teknolojiye paralel olarak son kullanıcının ihtiyaçlarına cevap verecek en iyi donanımı kurmayı ilke edinen firmamız özellikle fotokopi kiralama ve yazıcı kiralama alanında geliştirdiği kopya başı ödeme sistemi ile farklılık yaratmayı başarmıştır.

Günümüz ofis makinaları ihtiyaçlarına cevap verebilme açısından fotokopi kiralama yöntemi, ilk tercih edilen finansman koşulu durumundadır.
Gerek kopyalama gerekse baskılama ihtiyaçlarına çözüm olması bakımından işletmeler satın alma bütçelerindeki harcamalarında yüksek meblağlar yerine aylık sabit kira ücretleri ile fotokopi makinalarını edinme yolunu tercih etmektedirler...

Fotokopi Kiralama KİKOBAS

Fotokopi kiralama yöntemi olan KİKOBAS sisteminde makine mülkiyeti B.M. Büro Makinelerine aittir. Belirlenen vadelerle aylık kira bedeli ve numaratör fark değerleri ile oluşan kopya çekim bedeli toplanarak aylık KİKOBAS rakamı ödenir.

Kiralamada kikobas yöntemi makine mülkiyeti kira müddeti bitimine kadar BM ye ait olan sistemdir. Kira müddeti sonunda 1 aylık kira bedeli fatura edilerek makine mülkiyeti kullanıcıya geçecektir.

Fotokopi Kiralama KİKOBAS

Kısa ve Orta Vade Fotokopi Makinesi Kiralama

Kısa ve Orta Vade Fotokopi Kiralama sisteminde kısa süreli seminer, toplantı vb. gibi organizasyonlarınızda günlük, haftalık dönemler içinde istediğiniz özellikteki fotokopi makinesini istediğiniz ortama montaj edip, kopya işlemleriniz için de elemanlarımızla hizmet sunuyoruz.

Müşterilerimizin organizasyon, fuar, seminer, toplantı gibi ortamlarda baskı ve kopya ihtiyaçlarına belirli bir dönem olarak cevap verebilmek için geliştirdiğimiz sistemdir. Bu sistemde ilgili dönem süresince karşılıklı belirlenen bütçelerle fotokopi makinası kiralama işlemlerini düzenlemekteyiz.

Kısa ve Orta Vade Fotokopi Kiralama

Kopya Başı Anlaşma

Fotokopi kiralama yöntemi olan Kopya Başı Anlaşma Sisteminde makine mülkiyeti müşteriye ait olup, toner-yedek parça-servis ve tüm malzemeler (kağıt hariç) satıcı firmaya aittir.

Müşteri her ayın son iş günü makine numaratör fark değerleri baz alınarak belirlenen fiyatı ödeyecektir.

Kopya Başı Anlaşma Sistemi