Menu

HP LJ Pro 300 color MFP M375nw Özel

375nw 375nw
Baskı Boyutu A4 Standart Arabirim 1 Hi-Speed USB 2.0 port; 1 Host USB port (front-panel); 1 Fast Ethernet10/100Base-TX network port; 1 WiFi 802.11 b/g/n Bellek (Std/Max) 192 MB Çift Taraflı Baskı Manual (driver support provided) Yazıcı Dilleri HP PCL 6, HP PCL 5c, HP postscript düzey 3 emülasyonu Baskı Teknolojisi Laser Aylık Baskı Kapasitesi Aylık, A4: 30.000 sayfaya kadar Baskı Hızı Siyah (A4): Dakikada 18 kadar; Siyah İlk Sayfa Çıkış: 17 sn gibi kısa bir süredeRenkli (A4): 17 saniye kadar kısa bir sürede ppm den 18 a kadar; İlk Out Renk: Faks Hızı 33.6 kbps Kartuş Sayısı 4 (1 adet siyah, cam göbeği, macenta, sarı) Ürün Fonksiyonu Yazdırma, fotokopi, tarama, faks Baskı Çözünürlüğü Siyah (en iyi): 600 x 600 dpi; Siyah (normal): 600 x 600 dpi İşlemci 600 MHz Tarayıcı Renk Derinliği 256; 24-bit Tarayıcı Tipi Flatbed, ADF Yazıcı Tipi Renkli Çok Fonk. Laser Yazıcı Ağırlık (kg.) 28.2 kg Tarayıcı Çözünürlüğü Donanım: 1200 x 1200 dpi (tek renkli), 600 x 600 dpi(renk); Optik: En fazla 1200 dpi (siyah-beyaz); 600 dpi (renkli) Kağıt Boyutu/Boyutları Tray 1, Tray 2, optional Tray 3: A4, A5, A6, B5 (JIS), 10 x 15 cm,postcards (JIS single, JIS double), envelopes (ISO DL, ISO C5, ISO B5)

Ek Bilgi

  • Tür: Çok Fonksiyonlu Yazıcı
  • Kiralama: Evet

2 yorum

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık

Kiralık Fotokopi Makinaları, Bm Canon | Fotokopi Makinası Kiralama Hizmetlerinde

BM Canon 1996 yılından bu yana ofis makineleri sektöründe hizmet vermektedir.

Gelişen teknolojiye paralel olarak son kullanıcının ihtiyaçlarına cevap verecek en iyi donanımı kurmayı ilke edinen firmamız özellikle fotokopi kiralama ve yazıcı kiralama alanında geliştirdiği kopya başı ödeme sistemi ile farklılık yaratmayı başarmıştır.

Günümüz ofis makinaları ihtiyaçlarına cevap verebilme açısından fotokopi kiralama yöntemi, ilk tercih edilen finansman koşulu durumundadır.
Gerek kopyalama gerekse baskılama ihtiyaçlarına çözüm olması bakımından işletmeler satın alma bütçelerindeki harcamalarında yüksek meblağlar yerine aylık sabit kira ücretleri ile fotokopi makinalarını edinme yolunu tercih etmektedirler...

Fotokopi Kiralama KİKOBAS

Fotokopi kiralama yöntemi olan KİKOBAS sisteminde makine mülkiyeti B.M. Büro Makinelerine aittir. Belirlenen vadelerle aylık kira bedeli ve numaratör fark değerleri ile oluşan kopya çekim bedeli toplanarak aylık KİKOBAS rakamı ödenir.

Kiralamada kikobas yöntemi makine mülkiyeti kira müddeti bitimine kadar BM ye ait olan sistemdir. Kira müddeti sonunda 1 aylık kira bedeli fatura edilerek makine mülkiyeti kullanıcıya geçecektir.

Fotokopi Kiralama KİKOBAS

Kısa ve Orta Vade Fotokopi Makinesi Kiralama

Kısa ve Orta Vade Fotokopi Kiralama sisteminde kısa süreli seminer, toplantı vb. gibi organizasyonlarınızda günlük, haftalık dönemler içinde istediğiniz özellikteki fotokopi makinesini istediğiniz ortama montaj edip, kopya işlemleriniz için de elemanlarımızla hizmet sunuyoruz.

Müşterilerimizin organizasyon, fuar, seminer, toplantı gibi ortamlarda baskı ve kopya ihtiyaçlarına belirli bir dönem olarak cevap verebilmek için geliştirdiğimiz sistemdir. Bu sistemde ilgili dönem süresince karşılıklı belirlenen bütçelerle fotokopi makinası kiralama işlemlerini düzenlemekteyiz.

Kısa ve Orta Vade Fotokopi Kiralama

Kopya Başı Anlaşma

Fotokopi kiralama yöntemi olan Kopya Başı Anlaşma Sisteminde makine mülkiyeti müşteriye ait olup, toner-yedek parça-servis ve tüm malzemeler (kağıt hariç) satıcı firmaya aittir.

Müşteri her ayın son iş günü makine numaratör fark değerleri baz alınarak belirlenen fiyatı ödeyecektir.

Kopya Başı Anlaşma Sistemi