Kiralama Çözümleriz

B.M Canon  olarak 1994 yılından bu yana başta fotokopi makineleri ve yazıcılar  olmak üzere büro makineleri satış ve servis konusunda hizmet vermekteyiz. 

Son yıllarda artan ofis maliyetlerini düşürmek amacıyla özellikle kurumsal şirketler,başta çok fonksiyonlu yazıcılar olmak üzere, ofis ürünleri ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kiralama çözümlerine başvurmaktalar.

Neden Fotokopi

 Kiralama?

Sahip olduğunuz ofis ürünleri yüzünden meydana gelen sarf malzemesi  ve genel  bakım maliyetleri ofis giderlerinizi arttırmaktadır.

Sizde kurum olarak bu masrafları azaltmak istiyorsanız Fotokopi ve Yazıcı Kiralama çözümlerimize göz atınız.

  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • Twitter - White Circle
Kopya Başı Kiralama

Firmamızla sizin arasında aylık belli bir kopya başı sayısına göre yapılan anlaşma türüdür. Bu anlaşma tipinde firmanız bizlere belli bir kopya sayısna kadar sabit bir ücret ödersiniz, belirtilen kopya sayısının üstünde ise kopya başı sözleşmede belirlenen ücreti ödersiniz. Bu hizmetle beraber toner, kartuş masrafları sizin probleminiz olmaktan çıkar, makine yatırım bedeli ödemeksizin ve olası teknik arızaların giderilmesi tamamen bize aittir.

Standart Kira+Kopya Başı Kiralama

Bu yöntem Kopya başı Kiralama'dan farkli olarak makine(kiralık yazıcı ve/veya Kiralık Fotokopi) için aylık bir belli kiralama ücreti ve çektiğiniz kopya adedine göre belli bir ücret ödersiniz. Kopya Başı Kiralama da olduğu gibi sarf malzemeleri ve Teknik arızalar yine bizim sorumluluğumuzdadır.

Kiralama Çözümlerimiz

 
Satış-Destek Tel :(0212) 274 39 92

Satış-Destek Hizmetlerimiz

Kiralama Çözümlerimiz dışında, Yazıcı, Çok Fonksiyonlu ürünler ve projeksiyon makineleri gibi, çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla Satış ekibimiz sizin hizmetinizde....

Teknik-Destek

Bütün Teknik Destek İhtiyaçlarınzı için burdayız

Ofis ürünlerinizde meydana gelen teknik problemlerden sıkıldıysanız sizlere çözüm getirmek için burdayız. Ofis ürünlernizin teknik desteği için yapılabilcek teknik-destek sözleşmeleriyle ofis-ürünlerinizin verimli şekilde çalışması bizim görevimiz olsun...

Teknik-Destek Tel :(0554) 537 35 12

Teknik Destek

 

Instant Call/Arama

(0532) 294 83 13