Yazıcı Kiralama ve Yönetilen Baskı Hizmetlerinin Avantajlarını İnceleme

İşyeriniz için yazıcı ve fotokopi kiralayabileceğinizi biliyor muydunuz ya da tüm baskı ihtiyaçlarınızı karşılamak için verimli bir doküman yönetim şirketi tutuyor musunuz? Daha az yazıcıya ihtiyacınız olan bir ofis düşünün, daha fazla değil. Ve basılan her sayfa canlı ve renkli çıkıyor - dijital kopyada göründüğü gibi. Çevrede daha az etkinin olduğu bir dünyaya ne dersiniz, çünkü her gün şaşırtıcı miktarda kağıt ayrılıyor.


Gerçek olamayacak kadar iyi değil mi? Başka herhangi bir yazıcı ve fotokopi bayi ile bu imkansız olabilir, ancak B.M.Büro Makineleri ile bu, mükemmel yönetilen baskı hizmetlerimizin sadece bir parçasıdır.

Küçük veya orta ölçekli kuruluşunuz için yazıcı ya da fotokopi makinesi kiralamanız gerekse, ya da saha dışında yapılacak büyük miktarda üretim baskısına ihtiyaç duyuyorsanız, güvenilir bir baskı ortağına sahip olduğunuzu bilerek daha iyi uyumayın sana yardımı yok mu?

Yazıcı Kiralamanın ve doküman yönetiminin aylık baskıyı ele almasıyla ilgili herhangi bir iş için çok sayıda avantaj var - sadece enerji tüketiminden tasarruf edebileceğiniz parayı düşünün.

Ülkemizde elektrik fiyatları sıklıkla yükseliyor ve herhangi bir iş için sıkıntılı bir yük. Ancak, yazıcınızın bakımı profesyoneller tarafından sahada gerçekleştiriliyorsa, tonlarca tasarruf edersiniz!

Öte yandan, fotokopi makineleri, yazıcılar kiralamak veya tarayıcı kiralamanızla ilgilenmek istiyorsanız, B.M.Büro Makineleri cihazlarınız için tam desteğiniz olacak, böylece onlara ve bize her zaman güvenebilirsiniz.

165 görüntüleme0 yorum

GAYRETTEPE MAH. VEFA BAYIRI SOK. SARAL 2 APT 20/A

Beşiktaş | İSTANBUL

B.M.Canon

Cep Tel:(0532) 294 83 13

WhatsApp: 0532 294 83 23

2018-bmcanon.com.tr| Tüm hakları B.M.Büro Makineleri Ltd. Şti.' ye aittir.

  • Instagram - Black Circle

B.M.Canon

Büro Makineleri Ltd.Şti.

Instant Call/Arama

(0532) 294 83 13