Yazıcı Kiralamak İçin En Önemli Nedenler

B.M. Büro Makineleri Olarak Finansal Kiralama da Avantajlı Seçenekler Sunuyoruz.

1. Risk Yok

Herhangi bir zamanda, performansımızdan veya fotokopi makinenizden memnun kalmazsanız, cezanız olmadan hizmetinizi iptal edebilirsiniz. Aylık sözleşmemiz, ihtiyaçlarınız değiştikçe programınızı yükseltebilir veya değiştirebilirsiniz. 3 veya 5 yıllık sözleşme yoktur, ya da erken fesih ücreti ödemezsiniz.2. Her şey Dahil

Fotokopi makinesi, yazıcılar, tüm servis, sarf malzemeleri ve parçalar.


3. Fotokopi makineleri yapılandırılabilir

Otomatik Besleyici, Dubleks, Sıralayıcı ve Zımba Sıralayıcısı ile. Hızlı teslimat için stokta her boyutta fotokopi makinesi var. Yeni ve 2. El ürünler mevcuttur.


4. Esnek bir kiralama programı

İşletmenizin ihtiyacı değiştikçe aylık kopya hacminizi değiştirmenize olanak tanır. Bir ceza yoktur ve ihtiyaç duyduğunuz sıklıkta değişiklik yapabilirsiniz. “İşleriniz” iniz çok yüksek veya çok düşük olduğunda yanlış sözleşmeye takılmayacaksınız.


5. Ayda bir ödeme

Muhasebenizi basitleştirin ve sürprizleri ortadan kaldırın. Programımız tüm servis, parça, sarf malzemeleri ve finans masrafları içermektedir.6. Bu bizim sorunumuz

Tüm servisler dahil, bu yüzden herhangi bir sorun varsa çözüyoruz. Pahalı bir parçaya ihtiyacı varsa, değişimi biz yapıyoruz. Eğer düzeltilemezse, makinenizi değiştireceğiz.7. Kopya sayısına göre ihtiyaçlar karşılanır.

Özel bir etkinlik için veya kısa süreli olarak fotokopi almanız mı gerekiyor? Bir yıl, bir ay hatta bir gün için fotokopi kiralayacağız.


29 görüntüleme0 yorum

GAYRETTEPE MAH. VEFA BAYIRI SOK. SARAL 2 APT 20/A

Beşiktaş | İSTANBUL

B.M.Canon

Cep Tel:(0532) 294 83 13

WhatsApp: 0532 294 83 23

2018-bmcanon.com.tr| Tüm hakları B.M.Büro Makineleri Ltd. Şti.' ye aittir.

  • Instagram - Black Circle

B.M.Canon

Büro Makineleri Ltd.Şti.

Instant Call/Arama

(0532) 294 83 13